{{user.isim}} {{user.soyisim}}

Hakkımızda

 

Gerçekleşen Yönetim Kurulu Toplantımızda mevcut Yönetim Kurulu Başkanı Neşet ÇAKIR’ın Pazar Belediye Başkan adaylığını açıklaması ile birlikte Yönetim Kurulu toplantımızda yeni Yönetim Kurulu Başkanı olarak seçildim. Öncelikle 20 yıla yakın süredir Pazar Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanlığı yapan Neşet ÇAKIR’a vermiş olduğu hizmetlerden dolayı teşekkür ediyorum. Yönetim Kurulundaki arkadaşlarıma da Başkanlık seçiminde şahsıma verdikleri destekten ötürü ayrıca teşekkür ediyorum.

Pazar Ticaret ve Sanayi Odası Karadeniz’in en eski, en köklü odalarındandır. Üyelerimizin hak ve menfaatlerini her kulvarda koruyup yeni projeler üretmek için çok çalışacağız. Üyelerimizin istek ve görüşlerine önem verip, katma değer sağlayacak her türlü projelere destek vereceğiz. Sivil Toplum ve Kamu kurum kuruluşlarımızla ilçemize değer katmak için birlikte çalışacağız.

 Hava Limanının ilçemizde açılmasıyla birlikte değişen ve gelişen şartlara üyelerimizle birlikte her türlü girişimde öncü ve önder olmaya çalışacağız


Nevzat BAYRAKTUTAN

Pazar Ticaret ve Sanayi Odası Başkan