{{user.isim}} {{user.soyisim}}

Hakkımızda

 

Bölgenin en eski ticaret odalarından biri olan 1991 yılında kurulan Pazar Ticaret ve Sanayi Odası üyelerine her gün kendisini daha da geliştirerek hizmet vermeye devam etmektedir. Her platformda temsil ettiği üyelerinin hak ve menfaatlerini korumak ve geliştirmek için çalışan Odamız, üyelerinden aldığı güçle görev ve sorumlulukla kentimiz ve bölgemizin gelişmesine katkı sağlama misyonuna devam etmektedir.

Pazar Ticaret ve Sanayi Odası önemli tecrübeler içeren tarihi, dinamik ve vizyoner kadrosuyla Pazar İlçemizin öncü ve örnek kurumlarından biri olmayı başarmış ve “Akredite Oda “ statüsüne geçmeyi planlamaktadır.

Meclis, Meslek Komitesi ve Yönetim Kurulu üyesi arkadaşlarımızla ciddi ve özverili bir şekilde çalışmaları sürdüren odamız , Kentimizin kalkınması için kamu kurumlarından yerel yönetimlere, meslek ve sivil toplum kuruluşlarından pek çok kurum ve kuruluşa kadar işbirliği içinde uyumlu bir şekilde ilçemizin sosyo-ekonomik gelişimine katkı sağlayacak tüm çalışmalarda, hedeflere ulaşmada beraber hareket etmeyi  görev edinmiştir.

İş dünyamızın gelişme ve büyümesine yardımcı olma noktasında; yerelden başlayarak, bölgesel ve ulusal düzeyde en yüksek kalitede temsil, hizmet ve üyelerine destek sağlamakla mükellef olan Pazar Ticaret ve Sanayi Odamız, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği tarafından uygulanmaya başlayan akreditasyon sistemi ile birlikte sürekli gelişmeyi ilke edinmiştir.

Üyelerimize daha kaliteli hizmet verebilmek için çalışmalarımızı sürdürebilmek için önceliğimiz her zaman üyelerimize yönelik hizmetlerin arttırılması ve hizmetlere kolay ulaşabilmesi hususunda olacaktır. Üstlendiğimiz görevde gelişen ve kalkınan bir Pazar için çaba gösterip, İlçemizin ekonomik ve sosyal anlamda ülkemiz sıralamasında daha üst seviyelerde yer alması için çalışacağız.

Bu vesile ile yeni yönetimimizin başta Odamız üyeleri olmak üzere, ilçemiz için hayırlı olmasını dilerim.

Saygılarımla,


Nevzat BAYRAKTUTAN

Yönetim Kurulu Başkanı